Dziwnówek (nieaktywna)

Dziwnówek (nieaktywna)

Widok z kamery na plażę w Dziwnówku

Zobacz obrazy z 32 kamer

Kamera na plaży w Dziwnówku

jest Dziwnówek położony zaledwie 5 kilometrów od Dziwnowa, w powiecie kamieńskim. Wieś skutecznie kusi turystów kameralną atmosfera oraz położeniem w pobliżu większych kurortów nadmorskich, które w przypadku złej pogody mogą okazać się zbawienne i dostarczyć pokaźną dawkę atrakcji.

Dziwnówek to przede wszystkim idealna propozycja dla osób cierpiących na choroby układu oddechowego i narządów ruchu wieku dziecięcego. Nieocenione są walory zdrowotne tutejszego świeżego powietrza, dlatego też warto tu przyjechać. Dziwnówek pomimo swoich niewielkich rozmiarów posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną. Baza noclegowa składa się przede wszystkim z kwater prywatnych i niewielkich, ale bardzo przytulnych pensjonatów. Na miejscu funkcjonują także ośrodki wczasowo-rehabilitacyjne.

Największą atrakcją Dziwnówka jest oczywiście plaża, która przyciąga licznych turystów. Błogie lenistwo na gorącym piasku, czy kąpiele morskie to nie jedyne atrakcje czekające na turystów. W pobliżu plaży funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wodnego. Istnieje także możliwość wypożyczenia skuterów lub za odpowiednią opłatą, można przejechać się motorówką. Wrażenia pozostaną na długo w waszej pamięci, lecz atrakcja ta nie należy do najtańszych.

2015.04.02 - Przykładowy obraz z kamery w Dziwnówku

Kamery w Dziwnówku

Rezerwując wcześniej nocleg warto dokładnie się rozejrzeć. Bardzo często właściciele pensjonatów lub kwater prywatnych w zamian za wykupienie u nich noclegu oferują dodatkowe atrakcje wliczone w cenę np. przejażdżkę motorówką. Trzeba też pamiętać o tym, że rezerwując nocleg wcześniej możliwe, że uda się wam zaoszczędzić nieco pieniędzy.

Obraz z kamery pochodzi ze strony smus.edu.pl