Łeba

Łeba

Zobacz aktualny obraz z kamery Kamera nad morzem w Łebie

Wszystkie kamery w ŁebieDarłowoMielno

Kamera na promenadzie w Łebie

Łeba w dużej mierze swoją niesłychaną popularność zawdzięcza ruchomym wydmom, które są bardzo rzadko spotykane w Europie. Znajdują się one na obszarze Słowiańskiego Parku Narodowego. W Łebie nie sposób się nudzić, gdyż nawet w przypadku pogody niesprzyjającej kąpielom morskim, każdy powinien znaleźć sobie zajęcie. Do największych atrakcji miasta zaliczyć można Łeba Park - największy park dinozaurów w Polsce. Zapaleni amatorzy przyrody mogą wybrać się do muzeum motyli, zaś miłośnicy aktywnego wypoczynku z pewnością odnajdą się w parku linowym. W Łebie funkcjonuje również stadnina koni.

Łeba to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Miasteczko odwiedzane jest licznie przez polskich jak i zagranicznych turystów pragnących błogiego wypoczynku na piaszczystej plaży. Na zdjęciach z kamery widoczny jest Skwer Rybaka, bardzo popularne miejsce odpoczynku zmęczonych plażowiczów.

2015.04.15 - Przykładowy obraz z kamery w Łebie

Kamery w Łebie

W obrębie miasta zostały wyznaczone trzy kąpieliska oznaczone literami A, B, C. Najbardziej oblegana jest plaża A, zawdzięcza to swoim usytuowaniem w pobliżu centrum miasta. Na plaży i opodal niej mieszczą się liczne restauracje, punkty handlowo-usługowe, a także wypożyczalnia sprzętu wodnego i skuterów. Plaża C to kąpielisko niestrzeżone i jest przedłużeniem plaży A, jest zdecydowanie mniej oblegana i położona nieco dalej. Plaża B jest plażą strzeżoną, jest oddalona od centrum miasta. Dojdziemy do niej podążając ulicą Turystyczną, tutaj też znajduje się parking. Latem na plaży funkcjonuje zjeżdżalnia i plac zabaw dla dzieci, trampolina oraz boisko do siatkówki.

Obraz z kamery pochodzi ze strony leba.eu