Dębki

Dębki

Zobacz aktualny obraz z kamery Widok z kamery na plaży w Dębkach

Wszystkie kamery w DębkachPustkowoChałupy

Kamera na plaży w Dębkach

Planując wakacje nad Morzem Bałtyckim, warto zwrócić uwagę na ofertę wypoczynkową miejscowości Dębki , która położona jest w województwie pomorskim między Władysławowem a Łebą. Mimo niewielkich rozmiarów miejscowość oferuje bardzo dużą liczbę miejsc noclegowych. Warto dokonać wcześniejszej rezerwacji, gdyż w sezonie przyjeżdża tu wielu miłośników wypoczynku nad Bałtykiem.

Część wybrzeża na którym położone są Dębki to Wybrzeże Słowińskie, na jego terenie zlokalizowany jest Słowiński Park Narodowy. Powierzchnia tego malowniczego parku wynosi blisko 33 hektary, jest on jednym z 23 parków narodowych utworzonych w Polsce. Zlokalizowane są tu przepiękne przybrzeżne jeziora, między innymi Łebsko, Gardno, Dołgie Wielkie i Dołgie Małe. Region zachęca do spędzania czasu na wycieczkach pieszych i rowerowych, umożliwiających podziwianie malowniczych widoków i obcowanie z niesamowitą dziką przyrodą.

Przez Dębki przepływa rzeka Piaśnica, która na skraju miejscowości uchodzi do Bałtyku. Bieg liczącej 28 kilometrów rzeki zaczyna się w Puszczy Darżlubskiej będącej kompleksem leśnym graniczącym z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Drugą rzeką zaczynającą bieg w puszczy jest Gizdepka, potok uchodzący do Zatoki Puckiej w okolicy miejscowości Osłonino.

2015.04.14 - Przykładowy obraz z kamery w Dębkach

Kamery w Dębkach

Rzeką Piaśnicą organizowane są spływy kajakowe. Spędzenie dnia na spływie rzeką, między jeziorem Żarnowieckim a Dębkami, może być rewelacyjnym pomysłem na aktywny wypoczynek na łonie natury, który warto spędzić z przyjaciółmi lub rodziną. Dodatkowym urozmaiceniem spływów jest śluza znajdująca się na skraju jeziora Żarnowieckiego, może być ona punktem startowym trasy do Dębek, lub miejscem, w którym wpływa się z rzeki na wody jeziora by kontynuować wycieczkę po jego tafli.

Obraz z kamery pochodzi ze strony nadmorski24.pl