Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra

Zobacz aktualny obraz z kamery Widok z kamery online na plażę w Jastrzębiej Górze

Wszystkie kamery w Jastrzębiej GórzeJastarniaDarłowo

Kamera na plaży w Jastrzębiej Górze

Jastrzębia Góra to niesłychanie popularny kurort nadmorski, odwiedzany każdego roku przez kilkadziesiąt tysięcy turystów. Położony w obrębie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego na najbardziej wysuniętej części na północ polskiego wybrzeża. Wieś zachwyca wspaniałymi krajobrazami i fenomenalnymi widokami roztaczającymi się z górujących nad plażą klifów.

Jedną z większych atrakcji Jastrzębiej Góry bez wątpienia jest Gwiazda Północy, kamienny obelisk będący najbardziej wysuniętym na północ punktem Polski. Przebywając we wsi warto poświęcić nieco czasu na zwiedzanie kurortu. Warto przejść się ulicą Bałtycką, przy której znajdują się zabytkowe kamienice. Jest to najpiękniejsza uliczka w miasteczku, jest ona położona w zachodniej części wsi. Ulica biegnie pod górę i dojdziemy nią bezpośrednio na szczyt klifu, z którego roztacza się przyjemny widok na Bałtyk.

Jastrzębia Góra, jak na tak małą miejscowość, posiada bardzo dobrze rozbudowaną bazę noclegową. Oczywiście jej znakomitą część stanowią pokoje gościnne oraz kwatery prywatne, lecz osoby posiadające większe zasoby gotówki mogą wybrać jeden z kilku hoteli lub pensjonatów, oferujących o wiele wyższy standard.

2015.04.15 - Przykładowy obraz z kamery w Jastrzębiej Górze

Obraz z kamery na plaży w Jastrzębiej Górze

Jastrzębia Góra to idealna propozycja dla osób, które nie szukają cichego i spokojnego wypoczynku. Tutaj odnajdą się urlopowicze, którym nie przeszkadzają wszechobecne tłumy głośnych turystów. Mimo, że wieś nie ma do zaoferowania wielu innych atrakcji niż plaża, to w razie złej pogody znudzeni urlopowicze mogą wybrać się do Władysławowa.

Obraz z kamery pochodzi ze strony nadmorski24.pl