Międzyzdroje

Międzyzdroje

Zobacz aktualny obraz z kamery Kamera nad morzem w Międzyzdrojach

Wszystkie kamery w MiędzyzdrojachMielnoUstka

Kamera na molo w Międzyzdrojach

Międzyzdroje to niezwykle popularny kurort nadbałtycki leżący na zachodnim krańcu Polski, w województwie zachodniopomorskim. Malowniczo położony na wyspie Wolin, na skraju Wolińskiego Parku Narodowego. Niezwykłe krajobrazy oraz leczniczy mikroklimat przyciąga tutaj turystów nie tylko z całej Polski, ale i również z zagranicy.

Największą atrakcją Międzyzdrojów jest oczywiście piękna plaża, która uważana jest za jedną z najlepszych na polskim wybrzeżu. Choć plaża do najszerszych nie należy, jest bardzo zadbana, co niewątpliwie wpływa na jej atrakcyjność. Ważnym elementem międzyzdrojskiej plaży jest molo oraz malownicze klifowe wzgórza, które nadają niezwykle przyjemny klimat.

Obraz na żywo z kamery na plaży w Międzyzdrojach

Międzyzdrojskie molo wcina się na 395 metrów głąb Morza Bałtyckiego. Zostało otwarte w 1906 roku. Na przestrzeni lat zostało wielokrotnie zniszczone przez sztormy panujące na Bałtyku. Budowa istniejącego molo zakończyła się w 2004, zaś od 2005 roku zostało udostępnione turystom. Molo jest miejscem, które koniecznie trzeba odwiedzić ze względu na wspaniałe panoramy roztaczające się na Bałtyk i wybrzeże. Przy wejściu na molo funkcjonują rozmaite punkty gastronomiczne, zaś pod nim usytuowana jest dyskoteka. Na jego końcu, przy głowicy znajduje się przystań dla statków turystycznych, którymi dopłynąć możemy do Świnoujścia lub niemieckich nadmorskich miejscowości.

2015.04.14 - Przykładowy obraz z kamery w Międzyzdrojach

Kamery w Międzyzdrojach

Międzyzdroje to wspaniała propozycja dla osób szukających pomysłu na spędzenie wakacyjnego, a także i zimowego urlopu. Wspaniała plaża, choć zazwyczaj kojarzy się jako atrakcja głównie latem, jest wspaniałym terenem spacerowym również jesienią, zimą, a także wiosną. Podczas wietrznej pogody stężenie jodu w powietrzu jest największe. Miasto posiada bardzo bogatą ofertę noclegową, która z pewnością spełni oczekiwania wszystkich urlopowiczów.

Obraz z kamery pochodzi ze strony miedzyzdroje.tv/kamera-na-zywo-plaza-miedzyzdroje