Jastarnia

Jastarnia

Zobacz aktualny obraz z kamery Widok z kamery na molo w Jastarni

Wszystkie kamery w JastarniKrynica MorskaJastrzębia Góra

Kamera no molo w Jastarni

Jastarnia, leżąca na Mierzei Helskiej, bez wątpienia zalicza się do najpopularniejszych kurortów nadmorskich nad Morzem Bałtyckim. Miasto ma do zaoferowania turystom szereg możliwość spędzania wolnego czasu, co sprawia, że turyści, również przy dłuższym pobycie, nie muszą się obawiać nudy.

Jastarnia może poszczycić się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą turystyczną i jest bardzo chętnie odwiedzana przez amatorów sportów wodnych. Otaczająca od południa Jastarnię Zatoka Pucka stwarza fantastyczne warunki do uprawiania sportów wodnych, takich jak windsurfing oraz kitesurfing, szczególnie dla osób początkujących. Zatoka Pucka jest dość płytka i w zależności od miejsca, w odległości do nawet 400 metrów od brzegu jej głębokość nie przekracza 1,5 metra. Dzięki czemu jest to o wiele bardziej bezpieczne kąpielisko niż otwarte Morze Bałtyckie, szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Amatorów zabytków oraz pasjonatów historii i militariów z pewnością zainteresują tutejsze obiekty. Warto zobaczyć XIX-wieczną chatę rybacką, odwiedzić Skansen Fortyfikacji i poświęcić nieco czasu na ekspozycję wystawioną w Muzeum pod Strzechą. Przez część Mierzei Helskiej biegnie Szlak Historii Militarnej. Prowadzi on przez najciekawsze obiekty tego regionu, w tym przez zaporę minową wybudowaną w 1939 roku, punkty obserwacyjne niemieckiego poligonu, baterię przeciwlotniczą „Jastarnia” oraz Skansen Fortyfikacji.

2015.04.15 - Przykładowy obraz z kamery w Jastarni

Kamery w Jastarni

Jastarnia to miasto, które warto wziąć pod uwagę planując wakacyjny wyjazd. Tutejsza baza noclegowa jest bardzo dobrze rozwinięta, dzięki czemu nikt nie powinien mieć większych problemów ze znalezieniem noclegu odpowiadającego ceną i standardem dla siebie.

Obraz z kamery pochodzi ze strony popler.tv