Jarosławiec

Jarosławiec

Zobacz aktualny obraz z kamery Kamera nad morzem w Jarosławcu

Wszystkie kamery w JarosławcuSarbinowoDziwnów

Kamera w Jarosławcu

Jarosławiec położony jest na Wybrzeżu Słowińskim, pomiędzy sosnowymi lasami we wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. Ten niewielki kurort nadmorski jest wspaniałą propozycją dla osób szukających wypoczynku wśród ciszy i spokoju. Jarosławiec, choć popularny, nie jest jeszcze odwiedzany przez bardzo duże tłumy turystów, dzięki czemu w dalszym ciągu posiada przyjemny i kameralny klimat.

Baza noclegowa Jarosławca to przede wszystkim kwatery prywatne i pokoje gościnne, lecz nie brakuje tu również ośrodków wczasowo-wypoczynkowych. Pola kempingowe i namiotowe oraz domki letniskowe cieszą się największą popularnością wśród młodych ludzi. Mimo, że oferują zazwyczaj o wiele niższy standard niż w hotelach czy pensjonatach, ale także kwaterach prywatnych, to zazwyczaj po prostu są najtańsze, a dodatkową zaletą jest bardzo duża swoboda.

2015.04.15 - Przykładowy obraz z kamery w Jarosławcu z Arki

Zaledwie kilka lat temu, bo w 2008 roku w Jarosławcu został otwarty aquapark, który położony jest tuż opodal sanatorium. Obiekt funkcjonuje pod gołym niebem, od maja do września i jest jedną z większych atrakcji Jarosławca. Dysponując wolną gotówką, warto wybrać się na rejs statkiem wycieczkowym, który umożliwi podziwianie klifów sięgających do nawet 40 metrów wysokości. W wolnym czasie warto wybrać się na zwiedzanie wsi i wstąpić do udostępnionej dla turystów latarni morskiej, na której usytuowany jest punkt widokowy. W Jarosławcu nie znajdziemy zbyt wielu zabytków, dlatego też chcąc zaczerpnąć nieco wiedzy historycznej warto wybrać się do położonej na wschód Ustki lub na zachód do Darłowa.

Obraz z kamery pochodzi ze strony arka.jaroslawiec.pl