Darłowo

Darłowo

Zobacz aktualny obraz z kamery Kamera nad morzem w Darłowie

Wszystkie kamery w DarłowieJastrzębia GóraŁeba

Kamera w porcie w Darłowie

Darłowo to miasto zamieszkałe przez niespełna 15 tysięcy stałych mieszkańców. Położone jest w województwie zachodniopomorskim na Pobrzeżu Koszalińskim. Miasto już od wielu lat przyciąga turystów fantastycznym klimatem, a także zabytkami, których w mieście nie brakuje. Oczywiście największą i najważniejszą atrakcją Darłowa jest plaża, która usytuowana jest w nadmorskiej części miasta w dzielnicy Darłówko. Tutejsza plaża ma ponad 3 kilometry i znajduje się po zachodniej stronie Darłówka.

W Darłowie jest kilka rzeczy, które koniecznie trzeba zobaczyć przebywając w tym mieście. Obowiązkowym punktem zwiedzania miasta jest Latarnia Morska, która udostępniona jest w całości dla turystów. Na wieży znajduje się punkt widokowy. Miłośnicy aktywnego wypoczynku powinni wybrać się na spacer nabrzeżem portowym, a każdy powinien przeprawić się unikalnym rozsuwanym mostem.

Darłowo może poszczycić się długą, a przy tym burzliwą historią, z którą warto się zapoznać. Aby poczuć klimat Darłowa trzeba przejść się spacerem po tutejszej starówce i koniecznie wygospodarować czas na zwiedzanie Zamku Książąt Pomorskich, który położony jest nad rzeką Wieprzą.

2015.03.25 - Przykładowy obraz z kamery w Darłowie na port

Kamery w Darłowie

Amatorzy aktywnego wypoczynku mają szereg możliwości spędzania aktywnie wolnego czasu. Opodal plaży znajduje się Park Linowy, a przez miasto przechodzą szlaki rowerowe. Turyści z większymi możliwościami finansowymi mogą podnieść sobie poziom adrenaliny przejażdżką na łodzi motorowej lub skuterze wodnym. W Darłowie macie szereg możliwości spędzania wolnego czasu, może on wam upłynąć na błogim lenistwie lub aktywnym wypoczynku. Decyzja należy do Was.

Obraz z kamery pochodzi ze strony darlowo.pl