Karwia

Karwia

Zobacz aktualny obraz z kamery Widok z kamery na plaży w Karwi

Wszystkie kamery w KarwiNiechorzeSarbinowo

Kamera na plaży w Karwi

Karwia to wieś położona nad brzegiem Morza Bałtyckiego, opodal Jastrzębiej Góry. W ciągu ostatnich lat znacznie zyskała na popularności i odwiedzana jest coraz częściej przez urlopowiczów z najróżniejszych zakątków kraju. Na turystycznej mapie Polski z biegiem lat pojawiło się kilkanaście miejscowości letniskowych, które jeszcze kilkadziesiąt lat temu nie były uważane za nazbyt atrakcyjne.

Największą atrakcją Karwi jest trzykilometrowa, piaszczysta plaża, która jest jedną z najszerszych na polskim wybrzeżu. Wzdłuż plaży ciągnie się pasmo wydm porośnięte lasem sosnowym, który nadaje jej niesamowity klimat. Pomiędzy błogim lenistwem na plaży, a zażywaniem kąpieli morskich i spacerowaniem warto wybrać się w głąb wsi i zobaczyć jej zabytkową zabudowę z XIX wieku. Warto poświęcić również czas na spacer po Nadmorskim Parku Krajobrazowym położonym opodal.

Kamery w Karwi

2014.04.15 - Przykładowy obraz z kamery

Wakacje nad polskim morzem do najtańszych nie należą, dlatego też warto rozważyć pobyt w mniejszych miejscowościach, gdzie ceny są po prostu niższe. W Karwi prym wiodą pokoje gościnne i kwatery prywatne. Innym rozwiązaniem, najmniej wygodnym, ale z pewnością najtańszym może być pobyt na polu kempingowym lub w domkach letniskowych, które polecane są dla większych rodzin lub grup znajomych. Karwia to niewątpliwie miejscowość, którą warto wziąć pod uwagę planując wakacyjny wyjazd nad morze. Szczególnie przypadnie do gustu osobom ceniącym ciszę i spokój.

Obraz z kamery pochodzi ze strony nadmorski24.pl