Rewal

Rewal

Zobacz aktualny obraz z kamery Kamera nad morzem w Rewalu

Wszystkie kamery w RewaluPobierowoKrynica Morska

Kamera na deptaku w Rewalu

Rewal to miejscowość wypoczynkowa położona w województwie zachodniopomorskim, na Pobrzeżu Szczecińskim. Powstanie pierwszej osady w miejscu dzisiejszej wsi datuje się na rok 1434. Jako miejscowość wypoczynkowa Rewal zaczął zyskiwać popularność dopiero w połowie XIX wieku.

Rewal ze względu na swoje niewielkie rozmiary jest idealnym miejscem dla osób próbujących uciec z dala od miejskiego zgiełku. Kameralny charakter miejscowości sprzyja efektywnej regeneracji sił, a także umożliwia pełne wykorzystanie wolnego czasu na odpoczynek. Turyści pragnący zwiedzić jak najwięcej zabytków mogą potraktować Rewal jako bazę wypadową. W razie gorszej pogody warto wybrać się do położonego opodal Niechorza lub Trzęsacza czy też Pobierowa, gdzie znajdują się ciekawe zabytki. W naszym serwisie znajdziecie widoki z kamer wraz z krótką informacją na temat wcześniej wspomnianych miejscowości.

Rewal posiada bardzo przyjemną i piaszczystą plażę, lecz niestety jest ona dość nieznacznych rozmiarów, dlatego pomimo stosunkowo niewielkiej ilość turystów, może być ciężko o w pełni kameralne miejsce. Będąc w Rewalu lub innej miejscowości nadmorskiej warto się poświęcić i wstać wcześniej, aby móc ujrzeć wschód słońca. Niezapomniane widoki gwarantowane, a w dobie dzisiejszej technologii, większość z nas prawdopodobnie chwyciła by za smartfon lub aparat aby ten widok uwiecznić.

2015.03.10 - Przykładowy obraz z kamery w Rewalu

Kamery w Rewalu

Charakterystycznym elementem Rewala są kolorowe kutry lokalnych rybaków, którymi wypływają w morze z samego rana na połów. Miłośnicy dobrej kuchni mogą kupić w bazie rybackiej świeżą rybkę lub ją zjeść w jednej z kilkunastu smażalni ryb.

Obraz z kamery pochodzi ze strony rewal.pl