Pobierowo

Pobierowo

Zobacz aktualny obraz z kamery Kamera nad morzem w Pobierowie

Wszystkie kamery w PobierowieUstronie MorskieRewal

Kamera na plaży w Pobierowie

Wieś Pobierowo położona jest w północnej Polsce, w województwie zachodniopomorskim. Leży na Pobrzeżu Szczecińskim dokładnie 56 kilometrów na wschód od Świnoujścia. Mimo niewielkich rozmiarów miejscowość przyciąga rocznie kilkanaście tysięcy turystów spragnionych wypoczynku nad Morzem Bałtyckim wśród słonecznych, piaszczystych plaż osłoniętych zacisznymi lasami. W sezonie miejscowość oferuje wiele festynów rodzinnych, promujących spotkania w gronie najbliższych. Odbywają się tu także regaty, koncerty i turnieje. Kalendarz imprez bogaty jest w oferty rozrywki dla osób w każdym wieku.

Pobierowo leży w obrębie dwóch pieszych szlaków turystycznych. Szlak niebieski nazwany Szlakiem Pobrzeża Rewalskiego liczy 13 kilometrów i prowadzi do Trzęsacza przez Gostyń i Dreżewo. Szlakiem czerwonym "Nadmorskim" liczącym łącznie aż 377 kilometrów dotrzeć można ze Świnoujścia do Żarnowca. Odcinek w Pobierowie znajduje się na siedemdziesiątym kilometrze trasy biegnącej przez województwa zachodniopomorskie i pomorskie. W zachodniopomorskim szlak nosi nazwę "Szlak Nadmorski im. Cezarego Piskorskiego", w pomorskim "Szlak Nadmorski Bałtycki".

2015.04.14 - Przykładowy obraz z kamery w Pobierowie

Kamery w Pobierowie

Miejscowość, przy gorszej pogodzie oferuje dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych jak baseny, kompleks sportowy z kortami tenisowymi, boiskiem i bieżnią lekkoatletyczną, który mieści się przy ul. Moniuszki. Dla młodzieży rozrywkę zapewni zlokalizowany tutaj skatepark i wypożyczalnia rowerów. Obiekty umożliwiają cykliczne i niezależne od pogody organizowanie wydarzeń i imprez sportowych i rekreacyjnych.

Obraz z kamery pochodzi ze strony rewal.pl