Sarbinowo

Sarbinowo

Zobacz aktualny obraz z kamery Kamera nad morzem w Sarbinowie

Wszystkie kamery w SarbinowieKarwiaJarosławiec

Kamera na plaży w Sarbinowie

Sarbinowo to niewielka, urokliwa wieś położona w północno-zachodniej Polsce nad Morzem Bałtyckim, w województwie zachodniopomorskim. Miejscowość położona jest opodal Mielna i stanowić może wspaniałą alternatywę dla zatłoczonego sąsiedniego kurortu.

Sarbinowo zamieszkałe jest przez niespełna 600 mieszkańców. Wieś posiada bardzo przyjemny, a przy tym kameralny charakter i bardzo łatwo znaleźć miejsce, w którym jedyny odgłos jaki usłyszymy to szum fal morskich. Oczywiście głównym zajęciem urlopowiczów przebywających w Sarbinowie jest wygrzewanie się na słońcu i zażywanie kąpieli morskich, niemniej jednak warto poświęcić trochę czasu na spacer po miejscowości. Najważniejszym zabytkiem Sarbinowa jest kościół z wysoką wieżą zbudowaną na planie ośmiokąta w 1856 roku.

Sarbinowo posiada dość dobrze rozbudowaną bazę noclegową. Znakomitą większość stanowią prywatne kwatery oraz pokoje gościnne, które zazwyczaj są o wiele tańsze, lecz nie zawsze komfortowe. Szukając tańszych noclegów warto rozejrzeć się za kwaterami położonymi nieco dalej od plaży. Sarbinowo to mała miejscowość i dojście do plaży z kwatery położonej nawet na samym końcu wsi nie powinno sprawiać większych problemów. Turyści oczekujący wyższego standardu mogą skorzystać z oferty pensjonatów lub wynajmu apartamentu.

2015.03.05 - Przykładowy obraz z kamery w Sarbinowie

Kamery w Sarbinowie

Sarbinowo nie ma do zaoferowania wielu atrakcji, nie znajdziemy tu również wielu zabytków. Niemniej jednak jest to wspaniałe miejsce dla koneserów spokojnego i cichego wypoczynku. Sarbinowo to idealna propozycja dla rodzin z mniejszymi dziećmi lub zakochanych par.

Obraz z kamery pochodzi ze strony mielno.pl