Ustronie Morskie

Ustronie Morskie

Zobacz aktualny obraz z kamery Kamera nad morzem w Ustroniu Morskim

Wszystkie kamery w Ustroniu MorskimDziwnówPobierowo

Kamera na plaży w Ustroniu Morskim

Właśnie dla takich widoków jak ten, który możemy zobaczyć na zdjęciach z kamery powyżej, warto przyjechać nad morze. Bezkresne Morze Bałtyckie, piaszczysta plaża, słońce, a także świeże, zupełnie inne niż w głębi lądu powietrze nasycone jodem. To wszystko znajdziemy w Ustroniu Morskim.

Ustronie Morskie to wieś usytuowana w województwie zachodniopomorskim, opodal Kołobrzegu. Bez dwóch zdań jest to kurort, który można polecić wszystkim tym, którzy podczas wakacji cenią sobie ciszę i spokój, a także kameralną atmosferę. Położenie w pobliżu dużego miasta jakim jest Kołobrzeg sprawia, że nawet podczas brzydkiej pogody, nie będziemy się tutaj nudzić. Ustronie Morskie poszczycić się może fantastyczną piaszczystą plażą, otuloną klifami. Z plaży możemy wejść na dwa spacerowe mola. Jedno z nich położone jest na zachód w Sianożętach.

Na ofertę noclegową Ustronia Morskiego składają się przede wszystkim pensjonaty oraz nieco tańsze kwatery prywatne i pokoje gościnne. Urlopowicze szukający kwatery o nieco wyższym standardzie mają do dyspozycji apartamenty, wille a także hotele. Z racji swojego położenia, blisko Kołobrzegu, nazywanego bardzo często Polską Stolicą SPA, hoteli o podwyższonym standardzie wraz z pełnym zapleczem zabiegowym nie brakuje.

2015.04.06 - Przykładowy obraz z kamery w Ustroniu Morskim

Kamery w Ustroniu Morskim

Wakacje nad polskim morzem do najtańszych nie należą, dlatego też warto odpowiednio wcześniej, już nawet w marcu lub w kwietniu zarezerwować sobie nocleg. Bardzo często przy wcześniejszej rezerwacji możemy liczyć na zniżkę, dzięki której będziemy w stanie zaoszczędzić pieniądze lub pozwolić sobie na dodatkowe atrakcje.

Obraz z kamery pochodzi ze strony ustronie-morskie.pl